Webové stránky

Webový prezentační systém vyvinutý pro zařízení sociálních služeb.

Ukázka webové stránky

Proč právě web od nás?

Nabízíme živou a moderní webovou prezentaci vyvinutou speciálně pro zařízení poskytující sociální služby. Není tedy třeba investovat do vývoje webu, nýbrž je možné si objednat čistý, otestovaný a
přehledný web, vycházející ze zkušeností, které jsme nasbírali při tvorbě
webových prezentací mnoha domovů napříč celou Českou republikou.

Přístupnost na prvním místě
Připravíme vám web tak, aby odpovídal nejpřísnějším standardům přístupnosti dle WCAG 2.1. Díky tomu si jej budou moci zobrazit nevidomí i jinak zrakově postižení návštěvníci. Váš web bude díky tomu prakticky bezbariérový.
Optimalizace pro všechny typy zařízení
Více jak 50% návštěvníků si vaše stránky prohlíží z mobilního telefonu. Přípravou responzivity jim nebudete házet klacky pod nohy.
Moderní a funkční design
Navrhneme vám web dle vašich představ a využijeme znalosti ze současných trendů webdesignu a znalosti z projektů v sociálních službách.
Živá platforma
Na projektu průběžně pracujeme a pravidelně dodáváme nové funkcionality podle potřeb našich klientů - tyto funkcionality vám pak nabídneme k dispozici.
GDPR ready
O ochranu osobních dat nemusíte mít žádné obavy. Zabezpečený server, příslušné certifikáty a práce s osobními údaji splňuje požadavky GDPR.
Podpora a školení
Nenecháme vás tápat! Zaškolíme vás přímo ve vašem zařízení online nebo fyzicky. Nabídneme vám technickou podporu v pracovní dny případně vám můžeme nabídnout naši přehlednou dokumentaci a videotutoriály.

Co říkají na webové stránky naši klienti

Katalog funkcionalit

Po letech vývoje jsme vytvořili celou řadu modulů, díky kterým zhotovíme webové stránky přesně pro vaše potřeby. Ten samý balík funkcí budete mít k dispozici i vy po předání webu. Podívejte se, z čeho můžete vybírat.

Podpora pro Domovy.online

Pro majitele webových stránek Domovy.online nabízíme komplexní servis.

Školení k webovým stránkám
Nabízíme k našim webovým stránkám osobní školení u vás na pracovišti nebo online.
Dokumentace ke správě webu
Dostanete od nás podrobně zpracovanou dokumentaci, která vám pomůže se správou vašich webových stránek.
Videotutoriály
Připravujeme pro vás průběžně videotutoriály pro názorné školení nových funkcionalit bez nutnosti nějakého většího školení - videotutoriály jsou moderní formou výuky.

 • Domov seniorů
  Domov Na zámečku Rokytnice
  Domov Na zámečku Rokytnice má mnoho služeb, které jsou speciálně zaměřeny, aby jejich přístup co nejvíce vyhovoval individuálním potřebám každého klienta. Podívejte se, jak jsme toto rozdělení graficky vyřešili.
 • Domov seniorů
  Domov U Anežky
  Pro Domov U Anežky jsme zvolili naše nejnovější a nejmodernější řešení webových stránek. Komplikovaná struktura domova na dvě střediska je nyní díky tomuto řešení pro všechny návštěvníky webu přehledná a nikomu žádná aktualizace či novinka neunikne.
 • Domov pro osoby se zdravotním postižením
  Vincentinum – poskytovatel sociálních služeb Šternberk
  Patří mezi největší poskytovatele sociálních služeb v Olomouckém kraji. Proto jsme Vincentinu museli zařídit webové stránky, které budou odpovídat jeho kvalitám. Myslíme, že se podařilo, přesvědčte se o tom sami.
 • Domov pro osoby se zdravotním postižením
  Klíč – centrum sociálních služeb
  Logo Klíče – centra sociálních služeb jsme zaintegrovali do hlavičky každé stránky. Doprovází tak návštěvníka webu po celou dobu a je příjemným designovým doplňkem.
 • Domov pro osoby se zdravotním postižením
  Nové zámky– poskytovatel sociálních služeb
  Komplikovaná struktura organizace? To není žádný problém. Nové zámky – poskytovatel sociálních služeb nabízí službu rovnou v 5 různých obcích. Přehlednost webu je pro návštěvníky velmi velká. Přesvědčte se o tom sami.
 • Domov seniorů
  Brnods.cz
  Připravili jsme komplexní rozcestník domovů pro seniory v Brně.
 • Domov seniorů
  Domov seniorů Kociánka v Brně
  V rámci řešení pro Brno jsme připravili unifikovaný web pro domov seniorů Kociánka za použití kvalitní fotodokumentace z virtuální prohlídky.
 • Domov pro osoby se zdravotním postižením
  Integrované centrum Horní Poustevna
  Web Integrovaného centra, který ukazuje krásu prostředí, zaměření domova a láskyplnou péči personálu ke klientům. Naprogramovali jsme katalog výrobků a interaktivní mapu.

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů