Přehledné tabulky s dokumenty

Zobrazujte tabulky s elegancí
Tento widget vám umožní sdílet dokumenty přehledně tam, kde je potřebujete. Vložte soubory ke stažení hned tam, kde jsou potřeba.

Tento widget vám umožní sdílet dokumenty přehledně tam, kde je potřebujete. Widget automaticky větší počet příloh zazipuje a vypíše celkovou velikost - už dost nahrávání souvisejících dokumentů po jednom - tento widget umožní je vkládat pohromadě. 

Další praktické využití: Výběrová řízení, automaticky součástí widgetu pro přehledné tabulky s dokumenty. 

Stačí zadat název, datum zveřejnění, termín podání přihlášek výběrového řízení, popřípadě dokumenty ke stažení a již se o nic nemusíte starat. Jednotlivá výběrová řízení se po termínu podání přihlášek automaticky přesunou ze sekce probíhající do sekce ukončená. K ukončenému výběrovému řízení pak můžete přiložit vyhlášení výsledku.

Filtrování ukončených výběrových řízení podle roku a měsíce zase pomůže v přehlednosti, obzvláště, pokud výběrová řízení vypisujete často.

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Poslední příspěvek z našeho seriálu PR & Fundraising

×
Vytvořili jsme neobyčejný web pro zařízení sociálních služeb!
Rozhodli jsme se vás nechat nahlédnout pod pokličku toho, jak vypadá tvorba nového webu a jaké nástroje používáme, abychom za prvé ulehčili práci lidem, kteří budou stránky spravovat, a za druhé abychom usnadnili orientaci návštěvníkům.