Představujeme prvního Ai chatbota v sociálních službách

Ai Chatbot Empathy je náš první chatbot v sociálních službách, který poskytuje empatickou podporu 24/7 a asistenci návštěvníkům webů a slouží pro lepší orientaci v procesu žádosti o sociální službu.

Ai Chatbot Empathy je náš první chatbot v sociálních službách, který poskytuje empatickou podporu 24/7 a asistenci v oblasti sociálních služeb a péče o seniory při orientaci na webu.

Náš nový chatbot pro sociální služby je postaven na technologii Generativní Ai s nejmodernějším modelem gpt-4o a napojen na parsování PDF a skenování strukturovaných dat na webu v pravidelných intervalech - proto jsou informace vždy aktuální. Navíc je navržen tak, aby empaticky komunikoval pouze v oblasti sociálních služeb anebo konkrétního domova. Jedná se tak o nejvyspělejší řešení v ČR a v použitelnosti daleko převyšuje často používané řešení v podobě komunikačních stromů a NLP modelů. 

Vše je propojeno s naším řešením webových stránek Domovy Online, se kterým je náš chatbot v úzké vazbě, proto je vhodné toto řešení primárně pro naše klienty, kteří již využívají i naše webové stránky. 

Hlavní přednosti


1. Empatická komunikace:

Náš chatbot je navržen tak, aby komunikoval s uživateli s maximální empatií a porozuměním. Umožňuje seniorům a jejich rodinám se lépe zorientovat v přijímacím procesu do zařízení a dokáže odbavit až 90% dotazů, které by jinak musel ředitel nebo personál domova sdělovat telefonicky nebo písemně. 

2. Nepřetržitá dostupnost:

Ai Chatbot Empathy je k dispozici nonstop. Není nutné s každým dotazem telefonovat do domova personálu, který bývá často zahlcen a nemůže se tak věnovat tomu, co by mělo být jejich hlavní náplní práce - jejich expertíze. 

3. Snadné použití:

Uživatelsky přívětivé rozhraní, které je intuitivní a snadno použitelné i pro seniory a osoby s minimálními technologickými zkušenostmi. Widget pro dotazy se zobrazí hned na úvodní stránce, případně i u kontaktního formuláře. 

4. Personalizovaná podpora:

Náš chatbot je schopen se učit a přizpůsobovat se individuálním potřebám každého domova, poskytuje tak personalizovanou péči a rady pro jejich návštěvy na webu. K dispozici je také pravidelný reporting a konzultace pro případné učení chatbota.  

Máte zájem o DEMO ukázku, jak takový chatbot funguje?

Kontaktujte nás.

 

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů