Domovy online pro kraje

Pomůžeme vám zlepšit prezentaci sociálních služeb na úrovni kraje. Nabízíme webové stránky, virtuální prohlídky a konzultace.

Vzhledem k současné pandemické situaci nejen v oblasti sociálních služeb, kdy většina zařízení má zákaz vstupu veřejnosti na pracoviště - vnímáme jako potřebnou jednak 

Po oboustranně spokojené zkušenosti s Olomouckým krajem jsme se ve Virtual Visit rozhodli nabídnout spolupráci i dalším krajům v oblasti sjednocení webových stránek - s důrazem na pravidla přístupnosti podle zákona č. 99/2019 Sb a tvorbu virtuálních prohlídek - abychom umožnili žadatelům podívat se do zařízení alespoň virtuálně. Zároveň, pro jejich snazší orientaci můžeme pro váš kraj připravit i rozcestník sociálních služeb nebo jednotné řešení rezervačního systému návštěv - to je nyní velké téma a jsou to další přesahy možné spolupráce. 

Jak takový projekt může probíhat?

Všechna zařízení vyfotíme pomocí speciální technologie, použijeme letecké snímky z dronu a doplníme prohlídky o namluvené komentáře našimi profesionály, abychom mohli vytvořit nezapomenutelnou virtuální prohlídku domova, která bude mít i dostatečnou informativní hodnotu. Zároveň připravíme kvalitní fotodokumentaci na tvorbu nových webových stránek. 

Webové stránky tvoříme ve dvou scénářích

Nový web pro všechny
Tato varianta je nejvíce efektivní z hlediska návštěvníků - orientují se pak lépe na všech webech díky unifikovanému vzhledu - ví vždy, kde co hledat. Navíc díky tomuto jednoduchému řešení nemusíte vynakládat tolik prostředků, jako kdyby si každý nechal vyrobit nový a kvalitní web. Důkazem toho je nyní zjednodušení v oblasti rezervací návštěv - vše bylo připraveno v momentě, kdy to bylo potřeba.
Nový web pouze pro vybraná zařízení
Na základě analýzy, ve které posoudíme kritéria přístupnosti, responzivitu a přehlednost webu. Díky zjištěným vstupním datům vyhodnotíme a doporučíme příspěvkové organizaci (dále jen PO) k revizi (redesign) webu. Toto řešení je vhodné především pro velký počet organizací, kdy je nutné vybrat pouze část například s ohledem na rozpočet.

Návrh konkrétní spolupráce

Virtuální prohlídky
Pro vaše příspěvkové organizace (časový rámec 9 měsíců).
Moderní webové stránky
Pro PO se sjednocenou strukturou a vzhledem + responzivní rozcestník PO v oblasti sociální, s podporou GPS lokátoru (časový rámec 12 měsíců).

Rád se s Vámi sejdu osobně a nebo přes vzdálenou plochu (Skype, Zoom, Teamviewer). V případě, že byste stáli o osobní schůzku, volejte na tel 777338864.

Mgr. Petr Pospíchal
Koordinátor a fotograf

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Poslední příspěvek z našeho seriálu PR & Fundraising

×
15 kroků k psaní přesvědčivějších textů (5/6)
Ono v předchozích dílech zmiňované „umění požádat“ je skutečně alfou a omegou fundraisingu. Jinými slovy, psaní kvalitních fundraisingových textů (ať už jde o emaily, texty na web, pozvánky nebo jiné) je předpokladem pro váš úspěch při shromažďování zdrojů na potřeby vaší organizace. Jak tedy psát lépe?