Výběrová řízení

Rádi bychom Vám představili novou funkcionalitu – výběrová řízení. 

Sháníte nového dodavatele nebo vypisujete často veřejnou soutěž? Poté je tato nová funkcionalita přesně to, co využijete.

Stránka Výběrová řízení slouží pro přehledný výpis probíhajících a ukončených výběrových řízení. Stačí zadat název, datum zveřejnění, termín podání přihlášek výběrového řízení, popřípadě dokumenty ke stažení a již se o nic nemusíte starat. Jednotlivá výběrová řízení se po termínu podání přihlášek přesunou ze sekce probíhající do sekce ukončená. Možnost přiloženého soubor u ukončených výběrových řízení můžete použít pro vyhlášení výsledku výběrového řízení. 

Na obrázku níže můžete vidět jak taková stránka s touto funkcionalitou vypadá. Zde se můžete podívat na nasazení na našem testovacím webu.

V rámci výběrových řízení můžete také využít  možnost filtrovat ukončená výběrová řízení dle roku a měsíce.

 

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Poslední příspěvek z našeho seriálu PR & Fundraising

×
Jak pořádat úspěšné benefiční akce 3/6
Benefiční akce jsou skvělým způsobem, jak pro vaši organizaci získat potřebné prostředky a jak vaši organizaci prezentovat veřejnosti. Existuje nepřeberné množství nápadů, jakou akci uspořádat. Na podporu vaší fantazie uvádíme v druhé části článku několik nápadů a tipů. Co dělat před pořádáním benefiční akce?