Domovy V2: Vylepšené zobrazení map

Mimo vylepšený systém zobrazování fotgalerií na vašem webu jsme také pro vás připravili několik prémiových funkcí, které na vašem webu můžeme nově nasadit. Zajímavé je to zejména pro domovy s více pobočkami a těmi, kteří využívají piny na mapě.

Mimo vylepšený systém zobrazování fotogalerií na vašem webu jsme také pro vás připravili několik prémiových funkcí, které na vašem webu můžeme nově nasadit: 

1) Více informací k pinům na mapě

Připravujeme pro zájemce doplnění fotografie zařízení, podnadpisu, kontaktu s proklikem + email přímo do karty, která se zobrazí při najetí na pin na mapě. (například mapa poboček).

K současnému textovému výpisu vám připojíme: 

  • Nadpis
  • Podnadpis
  • obrázek
  • tlačítko s odkazem na podstránku
  • telefonní kontakt s proklikem
  • email s proklikem

 

2) Zobrazení více poboček přímo v kontaktech

Ačkoliv zobrazení více poboček (rozcestník) jsme vždy měli možnost přidat např. na hlavní stránku nebo ke stránce služeb, připravili jsme pro vás i interaktivní zobrazení přímo v rámci kontaktů, kde jsme provázali informativní část s interaktivními piny na mapě. Zde při najetí na pobočku v levém menu se vám zabarví pin a z pinu se dále vyroluje kontakt na pobočku a další informace. Jedná se tak o vítané vylepšení hlavně pro domovy s více pobočkami. 

 

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů