Domovy V2: Vývoj 2024

V roce 2024 máme v plánu vyvinout některé funkcionality a potřebovali bychom znát váš názor, jestli byste daná řešení využili na vašem webu. Ty které máme již vyvinuté, vám opět zavčas nabídneme.

V roce 2024 máme v plánu vyvinout některé funkcionality a potřebovali bychom znát váš názor, jestli byste daná řešení využili na vašem webu. Proto vás také obesíláme s dotazníkem pro zjištění zájmu a také plánujeme 1. Webovou konferenci Domovy Online na které vám vše přehledně představíme. 

1) Příprava vylepšeného formuláře pro pracovní pozice

Unavuje vás pokaždé s přidáváním nové pracovní pozice na web, že musíte vše ručně zadávat? Připravíme pro vás formulář podobně jako máte u akcí, kde stačí jen vyplnit zvolená pole a systém za vás vytvoří responzivní tabulku, doplní kontakt v medailonku na kontaktní osobu, připojí formulář, který bude moci zaslat i CV na email vašeho HR pracovníka ( nebo osoby, která má na starosti nábor zaměstnanců). Zní to fantasticky že? Máme vše připraveno, můžete funkcionalitu objednat na svůj web.

Ukázka - prototyp řešení výpisu pracovní pozice: 

 

2) Zvýšená ochrana formulářů proti spamu

Google reCAPTCHA pomáhá chránit webové stránky před spamem. V případě, kdy chcete pro své formuláře na webu používat nadstandardní zabezpečení proti útoků automatizovaných botů, je možné přidat bezpečnostní ověřování pomocí reCaptcha verze 3, nyní máte verzi 2. Tato úprava je doporučena z hlediska kyberbezpečnosti.

 

 

Plánujeme vyvinout / zjišťujeme zájem:

3) Online podávání žádostí o službu skrze formulář 

Zájemci o vaši službu by mohli dostat možnost, jak k vám podat žádost o službu formou online pomocí interaktivního PDF nebo vyplněného formuláře s přiloženými dokumenty. Dejte nám vědět, jestli by vás něco takového zajímalo - slibujeme si od toho také usnadnění dalšího strojového zpracování na vaší straně - nebudete muset žádosti ručně přepisovat a také kontrolu, že žadatel posílá vše co by měl. Jediné úskalí vnímáme v nutnosti podpisů např. v sekci "čestné prohlášení", které dokládá správnost údajů. 

 

4) Newslettery

Pokud na web publikujete pravidelně např. jídelníčky, možná vás napadlo - jak by se dal celý proces zautomatizovat tak, aby po uveřejnění na web došel všem přihlášeným k odběru automaticky mail, kde by byla zpráva - na webu se objevil nový jídelníček - podívejte se jak vypadá. Z tohoto mailu byste se překlikli na váš web návštěvníkům umožnili shlédnutí / stažení dokumentu hned jak je k dispozici. Alternativně by se dal odkaz na stažení zasílat přímo tímto mailem.  

Tento jednoduchý scénář potřebuje poměrně náročnou přípravu, ale realizovatelné to je - nyní jsme ve fázi zjišťování zájmu, kdo by funkci využil - pak projednáme nacenění a pokusíme se vám náklady spravedlivě rozdělit. K této premiové funkci budou mít přístup pouze tito zájemci. 

Další scénář pro newslettery je, že by se každý týden na přihlášené maily posílalo shrnutí, co je na vašem webu nového - pokud by nic nebylo, mail by se neodeslal. Zde jsme také ve fázi zjištění zájmu. 

Ukázka možnosti zadání emailu pro odběr jídelníčku / aktualit:

 5) Využití chatbota na vašem webu

Již brzy očekávejte návrh na virtuálního asistenta, který bude část dotazů řešit za vás a interaktivně provede návštěvníka procesem přijetí, zareaguje na nejčastější dotazy, případně vám zašle dotaz, na který nedokázal bot odpovědět. Do této oblasti jsme se spojili s těmi nejpovolanějšími, abychom pro vás připravili co nejlepší řešení. 

Podívejte se na náš článek Chatboti v sociálních službách: Jak revoluce umělé inteligence mění interakci s klienty

Ukázka řešení: https://www.geukaplice.cz/

 6) Webové rozhraní pro vkládání fotografií přímo z mobilu: 

V roce 2024 chceme vytvořit pro zájemce rozhraní, díky kterému bude možné nahrávat aktuality (proběhlé akce) přímo z mobilního telefonu prostřednictvím speciálního rozhraní. 

Pracovníci domova nemusí neustále chodit k počítači, aby nahráli fotografie aktivit. Mohou to udělat přímo ze svých mobilních zařízení, což je mnohem pohodlnější a praktičtější. Integrace s redakčním systémem: Webové rozhraní bude bezproblémově integrováno s redakčním systémem Kentico. 

Máte o funkce zájem? Pokud ano, prosím o vyplnění dotazníku, ke zjištění Vašeho zájmu, který jsme posílali v Newsletteru. Tato témata budeme řešit také na naši 1. konferenci Domovy Online.  

 

 

 

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů