Domovy V2: Zobrazení galerií a náhledových fotografií u akcí

Fotíte rádi na výšku a vkládáte tyto fotografie do akcí i do náhledových fotografií? Pak vás určitě potěší tyto poslední úpravy redakčního systému.

Fotíte rádi na výšku a vkládáte tyto fotografie do akcí i do náhledových fotografií? Pak vás určitě potěší tyto poslední úpravy redakčního systému:

1) V první řadě jsme provedli úpravu zobrazení galerií fotografií tak, aby se zobrazily všechny tak, jak je vložíte a zarovnaly se automaticky podle toho, kde je zrovna prostor. 

Tento typ zobrazení fotogalerií nahrazuje původní systém zobrazení v pásech, kde docházelo k ořezům u fotografií na výšku. Nyní je uvidíte v náhledu všechny. 

2) Další vychytávkou je vycentrování náhledů náhledových fotografií, které jsme nativně nastavili pro fotky, které jsou foceny na výšku. Pokud však chcete zobrazit vrch této fotografie, přidali jsme do formuláře akce zaškrtávací políčko "Zarovnání fotky top". 

3) Při nahrávání objemných fotografií do galerií jsme vám aktivovali automatickou kompresi těchto fotografií při nahrávání na úložiště. Přesto stále doporučujeme fotografie zmenšovat již u vás, aby se snížila délka nahrávání a dostali jste se ještě na menší objemy dat. Pro sledování vytíženosti vašeho úložiště jsme vám připravili novou konzoli, kde toto můžete průběžně sledovat. Jakmile se bude hranice přibližovat 100%, upozorníme vás ohledně navýšení. 

Video s představením: 

 

Poslat nezávaznou poptávku

Toto pole je povinné
Chápeme, že nemáte čas na emaily. Proto se Vám ozveme telefonicky.
Toto pole je povinné
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů